RegionWiadomość dnia

Gliwice: potrącił 11-latkę na przejściu dla pieszych

Potrącenie dziecka w Gliwicach. W czwartek, 12 września rano kierowca Skody potrącił idącą po pasach 11-latkę. Do zdarzenia doszło w ścisłym centrum, na ul. Wybrzeże Armii Krajowej, przy mostku nad Kłodnicą.

 

 

Szpitale w woj. śląskim to umieralnie?! RAPORT MIAŻDŻY!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera niedziela 19:50 w Telewizji TVS

Jak twierdzi kierowca, nie zauważył on przechodzącej przez ulicę dziewczynki. Na szczęście samochód nie jechał szybko. Obrażenia skończyły się jedynie na kilku siniakach. Najbardziej bolesna była lekcja, którą dostała dziewczynka. Pomimo zachowania ostrożności i przestrzegania przepisów można ulec wypadkowi przez nieodpowiedzialność dorosłych.

-Dziś (12.09), w ramach działań „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, w różnych miejscach naszego miasta i powiatu patrole drogówki, wyznaczone tylko do tych zadań, będą zwracać szczególną uwagę na zachowania kierowców wobec pieszych, zwłaszcza w obrębie oznakowanych przejść. Za niebezpieczne zachowania i zagrożenie bezpieczeństwa pouczeń nie przewiduje się. – mówią policjanci Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Gliwicach

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koniec obławy. Mężczyzna, który zastrzelił kobietę w pralni zastrzelony przez policję pod Berlinem

Damian Bartyla nie będzie startował do senatu? Komisja wyborcza go nie zarejestrowała [WIDEO]

Sąd jak twierdza, antyterroryści i zakaz rozkuwania kiboli Ruchu Chorzów. Psycho Fans stanęli przed sądem [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close