KategoriaKrajRegionWiadomość dnia

Gliwice: Szpital Miejski, dzieci i…Sznupek! Policjanci dbają o najmłodszych! [Wideo]

Polska Policja dzielnie bierze udział w walce z epidemią i oprócz rutynowego pilnowania porządku, zajmuje się też aktualnie m.in. kontrolowaniem osób, które znajdują się w obowiązkowej izolacji. Policjanci z Gliwic postanowili w trakcie Majówki, poprawić humor najmłodszym pacjentom ze Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach. Zobaczcie sami!

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Gliwiccy policjanci wpadli na pomysł, by poprawić humor najmłodszym pacjentom Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach, którzy w tym trudnym czasie, Majówkę musieli spędzać w placówce. Do akcji została wynajęta policyjna maskotka Sznupek, a mundurowi pod szpital wjechali na sygnale i z klasą międzywojennej kawalerii! Była muzyka, były brawa i mnóstwo śmiechu. Funkcjonariusze zaznaczają, że w ten sposób połączyli to co najważniejsze w ich pracy – profilaktykę oraz przekaz pozytywnych emocji, których każdy z nas teraz potrzebuje. Tego typu działania Policji zostały ciepło przyjęte przez dzieci, które znajdują się w gliwickim szpitalu, nie obyło się bez wzruszeń. Warto dodać, że inicjatywa została w całości zarejestrowana z ziemi i powietrza, dzięki uprzejmości podkom. Piotra Góreckiego. Poniżej zamieszczamy film, który znajduje się na głównej stronie Sląskie Policji. Wspólna akcja policjantów i personelu z Miejskiego Szpitala nr 4 w Gliwicach, odwróciła na krótką chwilę myśli w bardziej pozytywnym kierunku. A czy Wy macie jakieś pomysły na więcej akcji tego typu? Jeśli tak to zostawcie swoje koncepcje w komentarzach!

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie ma najwięcej przypadków koronawirusa w Polsce! Nowe dane są zatrważające!

[WAŻNE] Zmiany w drugim etapie znoszenia obostrzeń!

Parkowanie na co drugim miejscu, jedzenie tylko na wynos. Wytyczne dla galerii handlowych

źródło: Śląska Policja

red:. B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close