KrajKultura i rozrywkaRegion

Lubicie czytać? To dobrze! Tydzień Bibliotek w Gliwicach rusza już w maju!

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza do wspólnego świętowania XVIII Tygodnia Bibliotek, którego hasło promujące brzmi „Znajdziesz mnie w bibliotece”.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Biblioteki to miejsca wyjątkowe, przełamują stereotypy i udowadniają, że ich przestrzenie to nie tylko „świątynie książek”. Jednak trzeba pamiętać, że to nie tylko gromadzone zbiory tworzą biblioteki. To tak naprawdę ludzie sprawiają, że wszystko czego szukasz, znajdziesz w bibliotece.

Na czym polega Tydzień Bibliotek?

Hasło przewodnie tegorocznej edycji Tygodnia Bibliotek pozwala myśleć o bibliotece, jako miejscu, gdzie wszystko zależy od Ciebie. Można je odnieść zarówno do fizycznej obecności w realnej przestrzeni bibliotecznej, jak i do działalności bibliotek online. Do cyfrowych zasobów, do których docieramy poprzez strony internetowe należące do biblioteki, portale internetowe, media i komunikatory społecznościowe.

Spotkania z Ałbeną Grabowską (13.05), Justyną Wydrą (7.05) czy Jerzym Ciurlokiem (12.05) to tylko część wydarzeń, na które serdecznie zaprasza Biblioteka.

Szczegółowy plan Tygodnia Bibliotek jest dostępny na stronie: www.biblioteka.gliwice.pl.

 

Źródło: mojegliwice.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kierowca śmiertelnie potrącił rowerzystę. Wrócił po urwane lusterko i uciekł [WIDEO]

Górnictwo na Śląsku ma być wygaszone. Jako pierwsza zamknięta zostanie kopalnia Ruda Ruch Pokój

Zatrzymanie właściciela klubu Face2Face w Rybniku niezasadne. Jest wyrok sądu

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close