AlarmRegionWiadomość dnia

GOŁOLEDŹ, karambol na DK 86 i korek gigant! Fatalne warunki na drogach w piątek, 13 grudnia!

Karambol aż dziewięciu samochodów na DK 86 w Tychach. Samochody wpadały jeden na drugi i zatamowały ruch na DK 86 w piątek, 13 grudnia tuż przy zjeździe z Czułowa na DK 86.

 

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Ogromny korek na DK 86 w stronę Katowic. Przy zjeździe z Czułowa na DK 86 zderzyło się aż 9 samochodów! Auta lądowały na barierkach, uderzały też jeden z drugi. Na szczęście – jak donoszą służby – nic nikomu się nie stało. Tworzy się za to ogromny korek na DK 86. Służbom zajmie sporo czasu posprzątanie miejsca, w którym doszło do karambolu i usunięcie rozbitych samochodów. Policja która jest na miejscu zaleca objazd na Katowice przez DK 1. Mundurowi proszą też, aby kierowcy jadący w drugim kierunku nie zwalniali nagle i nie robili zdjęć i przyglądali się skutkom karambolu – bo to stwarza bezpośrednie niebezpieczeństwo na drodze.

A w piątek, 13 grudnia niebezpiecznie jest i bez tego. Jak informują nas kierowcy – od godzin nocnych tzw. szklanka – czyli gołoledź utrzymuje się po wczorajszych i nocnych opadach marzącego deszczu na wielu drogach w regionie, między innymi w powiecie zawierciańskim, na dojazdówkach do Katowic, czy w Siemianowicach Śląskich. Na drogach są piaskarki, które posypują już nawierzchnię, ale dzisiaj ostrożnie tak z pedałem gazu jak i hamulca.

 

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szok i niedowierzanie! 27-latek oskarżony o brutalne zgwałcenie własnej matki!

Zygmunt Frankiewicz ostro przed wyborami w Gliwicach: „Strach pomyśleć, jak Moszyński będzie się zachowywał po wygranej”

Kierowca Porsche, który uderzył kobietę w twarz na pasach ma trafić do więzienia!

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close