KrajRegion

Hołownia w Katowicach rozdaje autografy, a Trzaskowski i Duda okładają się spotami! [WIDEO]

Ostatnia prosta przed niedzielnymi wyborami i ostatnie próby zdobycia głosów. O takie zabiegał dziś Szymon Hołownia, który na rynku w Katowicach spotkał się z mieszkańcami. Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda ostrzeliwują się natomiast spotami. Co jeden – to śmieszniejszy.

 

 

„Zostań prezydentem za 13 tysięcy! Jak to zrobić? TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

– Te wszystkie rzeczy złe, które dzisiaj dzieją się wokół Ślązaków, kiedy ze Śląska wyjeżdżają, a słyszymy i czytamy o nich w mediach, są absurdalne, nie powinny mieć miejsca. I dobrze, żeby i kandydat na prezydenta i inni uczestnicy życia publicznego wskazywali, że nie możemy dopuszczać do zachowań, które kogokolwiek dyskryminują – mówi Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta RP.

Walka o głosy trwa też w internecie. Sztaby Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego nawzajem wbijają szpilki swoim przeciwnikom politycznym. Spot z rozliczanym z przedwyborczych obietnic Andrzejem Dudą zaprezentował wczoraj prezydent Warszawy.

Ostatnia prosta przed niedzielnymi wyborami i ostatnie próby zdobycia głosów. O takie zabiegał dziś Szymon Hołownia, który na rynku w Katowicach spotkał się z mieszkańcami
Ostatnia prosta przed niedzielnymi wyborami i ostatnie próby zdobycia głosów. O takie zabiegał dziś Szymon Hołownia, który na rynku w Katowicach spotkał się z mieszkańcami

– Musimy podjąć decyzję, co dalej. Jakbyś chciał nas przekonać? – Ale nad czym się tutaj zastanawiać? To mi się chyba należy, to mi się należy! – mówi aktor odgrywający w spocie sztabu Rafała Trzaskowskiego rolę prezydenta Andrzeja Dudy.

Riposta ze strony Andrzeja Dudy przyszła kilka godzin później.

-Cześć Rafał, powiedz, czemu w waszych spotach występują aktorzy. Postanowiliśmy spytać Warszawiaków, co sądzą o twoich sukcesach. – O, to jest ciężkie dosyć słyszymy w spocie sztabu Andrzeja Dudy.

Ciężki będzie też wybór, który będziemy musieli podjąć w najbliższą niedzielę. A jeśli 28 czerwca wybory się nie rozstrzygną – dwa tygodnie później – również.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

DPS w Orzeszu to kolejne ognisko koronawirusa. Jaka sytuacja w Domu Pomocy Społecznej?

Katowice: Skoszone drzewa i BMW rozerwane na strzępy! Koszmarny wypadek na Beskidzkiej! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Żłobki w Katowicach będą dostępne przez cały okres wakacyjny

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close