AlarmRegionWiadomość dnia

HORROR NA DROGACH W PONIEDZIAŁEK RANO!!! Stoi A4, korkuje się S1

To czarny poniedziałek 23 września na drogach w wojewódzkie śląskim. Jeśli jedzie autostradą A4 na Katowice, to znaczy że nie jedziecie. Od Imielina tworzy się potężny korek. Nie lepiej jest na trasie S1.

 

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Największy korek utworzył się na autostradzie A4 w stronę Katowic. Dojeżdżając do Katowic autostradą A4 od Krakowa – korek napotkacie na wysokości Imielina. Jak informują kierowcy – korki tworzą się na węźle Brzezinka. Nie było żadnego wypadku ani kolizji – jak informuje drogówka, to wynik spiętrzenia ruchu i prac drogowych prowadzonych na nitce autostrady A4 w stroną Katowic.

 

Kierowcy informują także o korkach na dojazdówkach do A4 w Jaworznie, oraz w stronę Jaworzna jadąc z Katowic. –W Jaworznie od Fashion House od obwodnicy po S1 i A4 korek jak nie wiem co pisze do nas Paweł z błękitnej Corsy.

 

Potężny korek także na trasie S1 jadąc z Tychów na Katowice. Na Dk 86 remontowany jest wiadukt, kierowcy wybierają też S1 chcąc uniknąć zatorów spowodowanych pracami drogowymi przy węźle Giszowiec w Katowicach. Do wszystkiego dochodzi poranny szczyt komunikacyjny. Tu także – jak informuje śląska drogówka – nie odnotowano wypadków, mimo to kierowcy stoją w ogromnym korku.

Jak poinformował właśnie wydział zarządzanie kryzysowego wojewody śląskiego – potężny korek utworzył się także na DK 1 w powiecie częstochowskim. DK 1 w stronę Katowic została całkowicie zablokowana. Wyznaczono tu objazdy przez miejscowość Kościelec, drogą DK 91.

Policja apeluje o ostrożność za kierownicą. Jak powiedział nam dyżurny stanowiska kierowania śląskiej drogówki w KWP Katowice, od północy doszło na drogach województwa śląskiego do 58 kolizji i wypadków.

 

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jaworzno: Pies zaatakował ośmioletnie dziecko. Zwierze nie było szczepione!

Policja namierzyła poszukiwanego bo… wystąpił na żywo w telewizji!

Czy w Mysłowicach będą dodatkowe punkty do żłobka za szczepienie?

autor: Wojciech Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close