AlarmKrajRegion

Zakażony pracownik pizzerii! Jadłeś tam? Sprawdź czy nie musisz się zgłosić do sanepidu

Pandemia koronawirusa w Polsce trwa i tak naprawdę każdy z nas jest narażony na zakażenie, tym bardziej jeśli znajdujemy się w przestrzeniach zamkniętych z kimś kto jest chory na COVID-19 i nawet o tym nie wie. Jeden z pracowników pizzerii został zakażony koronawirusem. Sanepid szuka gości restauracji. W którym mieście?

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Chodzi o pizzerię, która znajduje się w Opalenicy w województwie wielkopolskim. Sanepid rozesłał informację, że poszukuje gości restauracji, którzy w dniach 21,22 oraz 23.08 odwiedzili opalenicki lokal. Jak mówią właściciele pracownik chory na COVID-19 w tych dniach przebywa w pracy. Cały personel został skierowany na kwarantannę.

To nie koniec wydarzeń z OpalenicyW ostatnich dniach państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Nowym Tomyślu poinformował, że szuka osób, które w ub. tygodniu korzystały z usług restauracji w Opalenicy. U jednego z kelnerów potwierdzono zakażenie koronawirusem. Tamtejszy sanepid poinformował, że w związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2u jednego z pracowników restauracji, prosi o kontakt osoby korzystające w poniedziałek, środę i w weekend w ub. tygodniu z jej usług. – czytamy na łamach RMF 24. Analogiczna sytuacja i szybka reakcja sanepidu – jak podali właściciele lokalu, sanepid nie nakazał zamknięcia restauracji, ale właściciele zapowiedzieli, że lokal i tak będzie przez jakiś czas nieczynny.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE 

Nowe ogniska koronawirusa! Na kwarantannie 30 nauczycieli!

Ranny policjant w Bytomiu! Dostał butelką [ZDJĘCIA]

Koronawirus: Śląskie bez ani jednej czerwonej strefy. Nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia

źródło: RMF 24
red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close