AlarmRegionWiadomość dnia

Ranny policjant w Bytomiu! Dostał butelką [ZDJĘCIA]

Ranny policjant w Bytomiu. Funkcjonariusz został zaatakowany przez 24-letniego mężczyznę, który rzucił w niego butelką.

 

 

Legalne zioło w Tychach i Straż Miejska w centrach handlowych!
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

 

24-latek ranił policjanta rzucając w niego butelką z alkoholem. Agresor został obezwładniony i usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego patrolowali centrum miasta. Na ulicy Witczaka, w okolicach jednego ze sklepów, uwagę mundurowych przykuło dwóch biegnących mężczyzn. Jeden z nich trzymał w rękach dużą butelkę alkoholu. Stróże prawa podejrzewali, że mogła pochodzić z kradzieży. Natychmiast zareagowali. Podczas próby zatrzymania, mężczyzna rzucił butelką z alkoholem w kierunku policjanta, uderzając go w głowę. Mundurowy obezwładnił, a następnie zatrzymał agresora. Napastnik noc spędził w policyjnej celi. Dzisiaj usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Ranny policjant w Bytomiu. Funkcjonariusz został zaatakowany przez 24-letniego mężczyznę, który rzucił w niego butelką (fot.policja)
Ranny policjant w Bytomiu. Funkcjonariusz został zaatakowany przez 24-letniego mężczyznę, który rzucił w niego butelką (fot.policja)

Policjant po zdarzeniu został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podczas zbierania materiału dowodowego śledczy potwierdzili, że zatrzymani mężczyźni, chwilę wcześniej skradli alkohol w pobliskim sklepie. Teraz dodatkowo odpowiedzą za kradzież.

 

 

źródło: KMP Bytom
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Policja apeluje do świadków wypadku, w którym zginęło 9 osób: Wasze relację mogą okazać się kluczowe!

Czy koronawirusem można zakazić się ponownie? Pierwsze przypadki zachorowań ozdrowieńców w Europie

W czwartek Piast Gliwice walczy o przepustkę do Ligi Europy, Już po raz 4

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close