KrajRegion

Jak powstają urządzenia marki Dafi i stalowe hale? [FABRYKI W POLSCE]

„Fabryki w Polsce” wracają po zimowej przerwie! Jak produkowane są urządzenia filtrujące wodę oraz hale produkcyjne i magazynowe? O tym w programie!

 

Wraz z wiosną na antenę TVS powracają „Fabryki w Polsce”. Na początku odwiedzimy fabrykę produkującą urządzenia do filtrowania wody. Następnie dowiemy się, jak powstają hale produkcyjne i magazynowe.

Oglądaj program „Fabryki w Polsce” w TVS – już dziś (5 marca) o 16:55!

 

Świętość zrównana z rynsztokiem w Katowicach! TOP 5 Silesia Flesz

Grupa Formaster S.A.

Woda z kranu w wielu miejscach w Polsce nadaje się do picia i ma wiele zalet. Posiada minerały, w tym takie biopierwiastki, jak wapń czy magnez. Taką wodę można dodatkowo filtrować. Fabryka Grupy Formaster S.A. z Kielc produkuje urządzenia do filtrowania wody marki Dafi. W programie „Fabryki w Polsce” przefiltrujemy pracę w ich fabryce…

Głównym zadaniem filtrów do wody jest usuwanie mogących występować w niej, niechcianych i niepożądanych substancji – jak chlor czy nadmierna twardość – mówi Filip Makówka, Członek Zarządu w Grupie Formaster S.A. – Filtry Dafi dodatkowo potrafią i mogą wzbogacać wodę w jony magnezu bądź zmieniać korzystnie jej pH na wyższe, co ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie człowieka.

(fot. TVS)
(fot. TVS)

Chcesz zobaczyć, jak produkowane są urządzenia do filtrowania wody, z których korzystasz na co dzień? Oglądaj program „Fabryki w Polsce”, właśnie w nim zdradzamy krok po kroku proces produkcji filtrów, jak również dzbanków i butelek marki Dafi!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

FABRYKI W POLSCE: Wyważanie kół – potrzebne czy nie?

 

Borga Sp. z o.o.

Hale stalowe mają wiele zastosowań. Budowane są dla przemysłu, jak również firm logistycznych czy hurtowni. Jak produkuje się takie stalowe giganty? W programie odwiedzimy zakład produkcyjny firmy Borga, który znajduje się w miejscowości Góra Świętej Małgorzaty (woj. łódzkie), żeby to sprawdzić!

Firma Borga zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem hal stalowych dla przemysłu, rynku magazynowego, dla rolnictwa, a także ujeżdżalni konnych – mówi Marek Romik, Kierownik Działu Marketingu w firmie Borga.

(fot. TVS)
(fot. TVS)

Jak powstają hale stalowe? Zajrzymy za kulisy pracy każdego z działów, aby się przekonać – już w najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce”.

Oglądaj już dziś (5 marca) w TVS o 16:55!

 

Jak powstają mrożonki? Sprawdź sam!

Fabryki w Polsce: Jak powstają mrożonki i jak produkowane są profile okienne?

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close