Region

Jastrzębie-Zdrój: pomylił pierwszy bieg ze wstecznym. Był pijany

50-letni mężczyzna z Jastrzębia-Zdroju był tak pijany, że pomylił biegi i spowodował kolizję. Zamiast pierwszego biegu, „wbił” wsteczny i dobił do innego samochodu. 50-latek nie tylko miał we krwi 2,5 promila, ale jeszcze uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz odpowie przed sądem.

Zobacz także: policja z Sosnowca szuka świadków wypadku motocyklisty

Ktoś coś wie? Policja z Sosnowca szuka świadków wypadku motocyklisty

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15 w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich z Gagarina. Policję poinformowała o nim 27-letnia kobieta, do której samochodu dobił 50-latek. Kobieta zapamiętała numery rejestracyjne auta sprawcy i pojechała za nim. Mężczyzna zaparkował samochód na Osiedlu Tysiąclecia, szybko namierzyła go policja. Okazało się, że ma 50-latek ma 2,5 promila alkoholu we krwi. Policji tłumaczył, że pomylił pierwszy bieg ze wstecznym. Teraz o losie sprawcy zadecyduje sąd i prokuratura.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close