Region

Jaworzno: Nie umiał poradzić sobie z sytuacją, która go spotkała. Postanowił ze sobą skończyć

Do desperackiego kroku zmusiła 38-latka sytuacja, z którą nie potrafił sobie poradzić. Mężczyzna żyje dzięki żonie i policjantom. Przebywa w szpitalu.

 

TOP 5 Silesia Flesz: Wyśmiewamy Sosnowiec, a puma grasuje!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło w piątek. Tuż po 11.00, dyżurny odebrał zgłoszenie od kobiety, która poinformowała, że jej 38-letni mąż wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Mężczyzna nie potrafił poradzić sobie z sytuacją, która go spotkała. Komendant Miejski Policji w Jaworznie osobiście kierował działaniami i zarządził alarm dla jednostki. Dyżurny jaworznickiej policji natychmiast przekazał rysopis samobójcy oraz przekazał inne istotne informacje jaworznickim funkcjonariuszom. Po ponad czterech godzinach, patrol dzielnicowych odnalazł desperata na kładce przy geosferze. Mężczyzna był roztrzęsiony, a kontakt z nim był utrudniony. Szybko trafił pod opiekę lekarską. Teraz przebywa w szpitalu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

3 młode osoby zginęły w wypadku w Zawierciu! Seat zderzył się z ciężarówką [ZDJĘCIA]

Śląskie: Policja zgarnęła z pola poszukiwacza skarbów. Ktoś na niego doniósł [ZDJĘCIA]

Derby Górnik-Piast: Ktoś rzucał w kapitana Piasta butelką po wódce?

 

źr. KMP Jaworzno

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close