KrajRegion

Jej ciało znaleziono w zsypie węglowym kotłowni. 54-latek, który zabił mieszkankę Siemianowic Śląskich zatrzymany w Kołobrzegu

Policjanci zatrzymali 54-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo mieszkanki Siemianowic Śląskich. Zatrzymany był poszukiwany listem gończym i przebywał w Holandii. Do Kołobrzegu przyjechał na umówione spotkanie i tam został zatrzymany. Grozi mu dożywocie.

 

 

Od wyborów dzieli nas przerwa jak między jedynkami Karolaka 🙂

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Tragiczny finał sprawy zaginięcia 38-letniej mieszkanki Siemianowic Śląskich. Okazało się, że ciało kobiety leżało od stycznia tego roku w nieużywanym zsypie węglowym budynku mieszkalnego.

Policjanci dotarli do zwłok po tym, jak zatrzymali 54-letniego mężczyznę, którego od początku podejrzewano o związek z zaginięciem. Mężczyzna to były partner 38-latki. Podobno nie mógł pogodzić się z jej zaginięciem, a dzień po nim wyjechał do Holandii. Od tamtej pory przez cały czas przebywał za granicą. Jednak w końcu 54-latek wrócił.

 

Jak ustalili śledczy, mężczyzna umówił się w Kołobrzegu z nową partnerką. Został zatrzymany w jednym z pensjonatów i wczoraj doprowadzony do siemianowickiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Prokurator zarządził również sekcję zwłok kobiety, która ma wyjaśnić dokładną przyczynę śmierci byłej partnerki 54-latka.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Partia dotrzymała obietnicy. DAWID KOSTEMPSKI wyrzucony z Platformy!

Donald Trump nie przyleci do Polski. Wizyta prezydenta USA odwołana!

Morderca kobiety z Siemianowic Śląskich zatrzymany! Ciało wrzucił do zsypu
źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close