KrajRegion

Karminadle, francki i kreple – Biedronka z blank gryfnōm ofertom dlŏ Ślōnzŏkōw

236 sklepów na Śląsku, położonych w 48 miastach z atrakcyjnymi ofertami na wuszt, gumiklyjzy, mięso mielone na karminadle, francki i kreple. Sieć Biedronka chce w ten sposób podkreślić, że jest dobrym, zawsze zaangażowanym sąsiadem lokalnych społeczności, wspierającym lokalne święta i regionalne tradycje kulinarne.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Województwo śląskie to 4,5 mln mieszkańców, w tym 2,3 mln kobiet i 2,1 mln mężczyzn. Wśród nich wielu jest miłośników typowo śląskich potraw. Biedronka w 236 sklepach wprowadziła dla nich specjalną ofertę.

Z okazji Barbórki, wszyjskim immienniczkom, grubiŏrzōm jak tyż jejich familijōm winszujymy wszyjskigo nojlepszego. Ekstra dlŏ wŏs narychtowalimy wasze ôblubiōne lokalne produkty – mówi Michał Brzęczek, dyrektor centrum dystrybucyjnego Ruda Śląska w sieci Biedronka.

Podczas zeszłorocznej celebracji Barbórki w sieci Biedronka, klienci szczególnie często sięgali właśnie po kreple – ich łączna waga przekroczyła 750 kg. Tylko w jednym tygodniu obowiązywania akcji Ślązacy nabyli ponad 750 tys. sztuk mięsa mielonego na karminadle – taka liczba z pewnością wystarczy na wyżywienie pracowników śląskich kopalni.

Końcówka listopada to nie jest typowy sezon grillowy, jednak niesłabnącą popularnością cieszy się kiełbasa śląska – w koszykach znalazła się z okazji oferty Barbórkowej prawie 150 tysięcy razy.

Źródło: Biedronka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pierwszy pacjent już w poniedziałek? Tymczasowy szpital w MCK w Katowicach już gotowy [WIDEO]

Sondaż: Tracą PiS i Platforma. Kto wszedłby teraz do Sejmu?

W tym sezonie piłkarska ekstraklasa z rekordowo krótką przerwą zimową!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close