AlarmRegion

Katowice: Potrącenie, którego nie było? Opóźnione pociągi na linii Gliwice – Częstochowa

Duże opóźnienia pociągów Kolei Śląskich. Powód? Podejrzenie potrącenia człowieka w Katowicach. Podejrzenie – bowiem nikogo nie znaleziono.

 

 

3-letnie dziecko w Oknie Życia zszokowało śląski internet! TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Zdarzenie miało miejsce w rejonie stawu Morawa, w okolicy ulicy Sosnowieckiej w Szopienicach. Jak donosi portal katowice24.info, potrącenie pieszego, przebiegającego przez tory miało mieć miejsce w Katowicach w środę, 8 stycznia popołudniu. Maszynista pociągu relacji Częstochowa – Gliwice zgłosił, że skład który prowadzi prawdopodobnie uderzył w pieszego, który przebiegał jego zdaniem przez tory w niedozwolonym miejscu.

Na miejsce przybyły wszystkie służby – policja jednak nikogo na miejscu wskazanym przez maszynistę nie znalazła. Tym samym informacji o potrąceniu człowieka na torach nie udało się potwierdzić.

Mimo to, spowodowało to spore problemy w kursowaniu pociągów Kolei Śląskich. Pasażerowie z pociągu przesiedli się do składu jadącego z Zawiercia do Gliwic. Kolejne pociągi Sosnowiec Główny-Tychy Lodowisko i Zawiercie-Gliwice notowały opóźnienia kilku dziesięciominutowe. Ruch w miejscu, w którym miało dojść do potrącenia odbywał się po jednym torze. Teraz sytuacja wraca do normy, jednak składy kursujące po tej linii mogą mieć jeszcze niewielkie opóźnienia.

 

źródło: katowice24.info
red. Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Dziennikarz TVP i Gazety Wyborczej zamordowany! Nie żyje Krzysztof Leski

Śląskie: Ogromny kawał lodu z ciężarówki spadł na osobówkę. W środku kobieta z dzieckiem! [WIDEO]

Kobieta ze Śląska w rządzie! Alina Nowak nowym wiceministrem rodziny, pracy i polityki społecznej

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close