AlarmRegion

Katowice: Wypadek na Murckowskiej! DK 86 stanęła przez gigantyczny korek!

Ogromny korek utworzył się na DK 86 w Katowicach. Wypadek na Murckowskiej w piątek, 16 sierpnia spowodował, że utworzył się ogromny zator.

 

 

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

Na ulicy Murckowskiej w Katowicach w piątek (16.08) miał miejsce wypadek, w którym zderzyły się 3 samochody osobowe. Jak wynika ze wstępnych informacji – jedna osoba została ranna. Wypadek na Murckowskiej spowodował ogromny korek.

 

Wypadek miał miejsce na pasie DK 86 w stronę Bielska-Białej na wysokości Akademii Ekonomicznej. Z powodu wypadku całkowicie zablokowany został wyjazd Murckowską z Katowic w stronę Tychów. Problemy mieli nie tylko kierowcy ale także pasażerowie komunikacji miejskiej.

 

Chwilowo nie kursowały linie autobusowe numer 1, 4, 920 oraz 940. Autobusy powoli już rozpoczynają normalne kursowanie. Jak informuje nas dyżurny stanowiska kierowania śląskiej drogówki, ruch w miejscu wypadku powoli jest udrażniany. Natomiast autobusy kursujące przez aleję Roździeńskiego w stronę Sosnowca mają spore opóźnienia.

 

Na miejscu jest policja i służby. Trwa usuwanie skutków wypadku i wyjaśnianie jego przyczyn.

autor: Wojtek Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Defilada 100-lecia? Święto Wojska Polskiego w Katowicach ściągnęło tłumy [WIDEO]

Arcybiskup Marek Jędraszewski z poderżniętym gardłem! ZDJĘCIA szokują

Ogromny pożar sortowni odpadów. Zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO z miejsca akcji

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close