AlarmRegionWiadomość dnia

Brutalny mord! Zastrzelili i spalili Łukasza z Chorzowa! Już 3 osoby zatrzymane [NOWE FAKTY]

Podejrzani o zabójstwo 35-latka z Chorzowa 40-letni mężczyzna i jego 33-letnia partnerka zostali zatrzymani we Wrocławiu przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej w Katowicach i kryminalnych z Chorzowa. Jednocześnie katowiccy kryminalni zatrzymali także 38-latka również podejrzanego o to zabójstwo.

 

 

Krzysztof Rutkowski jest pewien: Łukasz z Chorzowa nie żyje!

Sprawcy mieli zabić chorzowianina strzałem w głowę z broni palnej, następnie spalić ciało. Zatrzymany 40-latek miał wcześniej kupić samochód od ofiary.

 

-Mężczyzna 40-letni, któremu sprzedał samochód był w naszym mocnym zainteresowaniu. Tego mężczyzny niestety na miejscu, w miejscu zamieszkania już nie było. Został zatrzymany przez nas dokładnie 13 sierpnia, a dzień wcześniej dowiedzieliśmy się z komendy w Strzelcach Opolskich, że znaleziono zwłoki. Zwłoki, przy których ujawniono klucze. O tyle ciekawa historia, że przy… zwłoki były zwęglone… że przy tych kluczach było logo firmy z Chorzowa. To naprowadziło policjantów z rejonu Opola na ślad właśnie Chorzowa. Nawiązali kontakt z policjantami z Chorzowa i okazało się, że są to klucze do mieszkania naszego zaginionego 35-latka – mówi podinsp. Aleksandra Nowara, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

 

Podejrzany został zatrzymany ze swoją partnerką we Wrocławiu. Podróżowali samochodem, który należał wcześniej do ofiary. Policjanci zabezpieczyli przy nich broń. Przy kobiecie znaleziono także środki odurzające i granat.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Defilada 100-lecia? Święto Wojska Polskiego w Katowicach ściągnęło tłumy [WIDEO]

Arcybiskup Marek Jędraszewski z poderżniętym gardłem! ZDJĘCIA szokują

Ogromny pożar sortowni odpadów. Zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO z miejsca akcji

 

Podczas przeszukania w garażu znaleziono także rewolwer, z którego prawdopodobnie zastrzelony został 35-latek. Zatrzymani mężczyźni i kobieta usłyszeli m.in. zarzuty zabójstwa, zacierania śladów i zbezczeszczenia zwłok oraz kradzieży samochodu ofiary. Wszyscy trafili do aresztu. Grozi im dożywocie.

autor: Monika Lipiec
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close