AlarmRegion

Kibole Ruchu Chorzów znów dali o sobie znać. Pobili trzy osoby [WIDEO]

Pięciu kiboli Ruchu Chorzów zostały zatrzymanych przez policję i antyterrorystów. Powód? Pseudokibice pobili brutalnie dwóch mężczyzn i kobietę. Okazało się jednak, że mają więcej „za uszami”.

 

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

W październiku ubiegłego roku w jednym z lokali przy ul.Wolności doszło do brutalnego pobicia małżeństwa z Chorzowa oraz mężczyzny ze Świętochłowic. Sprawą zajęli się śledczy z Chorzowa. Dzięki analizie zgromadzonego materiału dowodowego ustalili sprawców tego przestępstwa, którymi okazali się pseudokibice Ruchu Chorzów.

Wczoraj o 6:00 wspierani przez policjantów z Wydziału d/s Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców oraz policyjnych kontrterrorystów z Katowic i Opola, weszli jednocześnie do 5 mieszkań na terenie Chorzowa i miast ościennych gdzie zatrzymali podejrzanych.

W trakcie przeszukań policjanci ujawnili narkotyki, przedmioty przypominające broń, ponad 600 sztuk amunicji, materiały pirotechniczne prawie 40 opakowań środków chemicznych przypominających leki, znaczne ilości gotówki zarówno w walucie polskiej, jak i obcej oraz biżuterię. Mężczyźni w wieku od 26 do 40 lat usłyszeli już zarzuty, decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem.

Źródło, foto i wideo: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Masowe badania górników na koronawirusa w Rudzie Śląskiej. Testy w Bielszowicach i KWK Ruda

Kibice Ruchu Chorzów nie chcą zwrotu za karnety na mecze. Chcą tak pomóc klubowi w ciężkim czasie!

Prezydenci, burmistrzowie, aktorzy rapują! Śląskie zwariowało na punkcie #hot16challenge! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close