AlarmKategoriaRegion

Kolejne fakty w sprawie tajemniczej śmierci 20-latka w Rybniku. Ciało znaleziono przy CH Plaza

Tydzień temu informowaliśmy o tajemniczej śmierci 20-latka, którego ciało zostało znalezione w Rybniku, obok elewacji centrum handlowego Plaza. Teraz na światło dzienne wypływają nowe fakty. Śledztwo jest w toku.

 

 

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

20-latek, który prawdopodobnie spadł z elewacji nie był sam. Miał 32-letniego towarzysza, z którym spędzał noc w jednym z rybnickich hosteli. Jest duże prawdopodobieństwo, że obaj mężczyźni zażywali dopalacze, ponieważ recepcjonistka, zwróciła uwagę na dziwna sytuacje i zainterweniowała. Z pokoju, w którym znajdowali się 20 i 32-latek dochodziły dziwne odgłosy. Gdy recepcjonistka weszła do środka okazało się, że mężczyźni zabarykadowali się os środka w dziwny sposób i krzyczeli, że śledzi ich białe audi, które rzekomo podjechało pod budynek hostelu. Oczywiście podejrzanego auta nie było, a mężczyźni mieli halucynacje. Do hostelu została wezwana Policja, która ukarała obu gości mandatami za zakłócanie porządku.

Potem akcja potoczyła się już bardzo dynamicznie i dramatycznie zarazem. Opuścili hostel i prawdopodobnie pobiegli w stronę Plaży, gdzie wbiegli na klatkę techniczną. 20-latek miał być widziany po raz ostatni przez swojego towarzysza w momencie gdy przeskoczył barierkę już będąc na wysokości i upadając na kolana. 32-latek nie widział by ten spadł i mogło mu się coś stać. Kluczowa w stwierdzeniu czy mężczyźni, a w szczególności ten, który nie żyje byli pod wpływem dopalaczy lub innych substancji psychoaktywnych będzie sekcja zwłok denata. Mężczyźnie, który towarzyszył tej nocy nie postawiono żadnych zarzutów, a jedynie pobrano od niego próbek krwi. Reasumując prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku pod wpływem narkotyków, które mogą wywoływać reakcje nie do przewidzenia. Oprócz zatrzymania np. czynności oddechowych, narkotyki mogą wywołać niebezpieczne dla życia i zdrowia człowieka halucynacje.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus w Urzędzie Miasta Gliwice? Pracownicy na kwarantannie, wydział komunikacji zamknięty! [KOMUNIKAT UM GLIWICE]

Kopalnie Borynia i Bolesław Śmiały. Nowe ogniska koronawirusa na Śląsku!

Wybory 2020: sprawdź najważniejsze terminy [GŁOSOWANIE KORESPONDENCYJNE]

źródło: rybnik.com.pl
red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close