RegionSport

Kolejne zakażenia koronawirusem w Górniku Zabrze. Kilka osób odizolowanych od zespołu

Kolejnych kilka zakażeń koronawirusem w Górniku Zabrze. Obecność wirusa SARS COV2 potwierdziły właśnie wykonywane w klubie regularnie testy.

 

 

Polska czerwoną strefą! Czy grozi nam MEGA-LOCKDOWN?! TOP 5 Silesia Flesz

Górnik Zabrze informuje, że piłkarze, członkowie sztabu szkoleniowego i pracownicy Klubu mający styczność z kadrą pierwszego zespołu, przeszli kolejne testy na obecność COVID-19.

Od samego początku wybuchu pandemii koronawirusa Górnik Zabrze funkcjonuje w zaostrzonym reżimie sanitarnym, zachowując wewnętrzne, rygorystyczne procedury bezpieczeństwa. Pomimo stosowanych środków ostrożności ostatnie badanie przyniosło kilka wyników pozytywnych. Osoby z dodatnim wynikiem czują się dobrze i zostały odizolowane od reszty zespołu. Obecnie pozostają w domu, gdzie przechodzą kwarantannę.

Niezwłocznie po otrzymaniu wyniku Klub wdrożył wszystkie niezbędne procedury i poinformował o zaistniałej sytuacji Zespół Medyczny PZPN oraz służby sanitarno-epidemiologiczne.

 

źródło: Górnik Zabrze
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

NOWE RESTRYKCJE i OBOSTRZENIA!!! Wszystkie szkoły zamknięte! Zamknięte centra handlowe!

Dlaczego matka porzuciła 3,5-letniego chłopca w Sosnowcu? Policja wciąż wyjaśnia sprawę [WIDEO]

Śląska służba zdrowia na progu zapaści prosi o pomoc! Brak lekarzy, personelu i wolnych karetek!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close