RegionWiadomość dnia

Kolejny mobilny punkt szczepień pojawił się dzisiaj przed Stadionem Śląskim [WIDEO]

Kolejny mobilny punkt szczepień pojawił się dzisiaj przed Stadionem Śląskim w Chorzowie. Wydawać by się mogło, że słoneczna pogoda przyciągnie tłumy osób chętnych, aby zaszczepić się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson. Jednak do godziny 15:00 zaszczepiło się tylko 130 osób.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– Dlaczego się zdecydowałam, ponieważ dostałam informację o nadchodzących wydarzeniach między innymi o Fest Festivalu w Parku Chorzowskim i żeby dostać się do tego parku na to wydarzenie no stety niestety trzeba być zaszczepionym dlatego, jak nadarzyła się okazja to zdecydowałam się, żeby się zaszczepić, poza tym też planuje jakieś wakacje w tym roku także wolałam mieć to już za sobąmówi Sylwia Cholecka mieszkanka Mysłowic. 

– Trzeba się szczepić moim zdaniem, a po drugie mam zamiar wyjechać wyjechać za granicę no i bez tego nie ma możliwości – mówi Eugeniusz Golf mieszkaniec Chorzowa. 

W dniu dzisiejszym zaszczepiło się do tej pory 130 osób, wiadomo pogoda jest piękna, większość z nas wybiera wyjazd nad jezioro inne jakieś miejsce żeby wypocząć, niestety no pogoda nie wypływa na ilość szczepień raczej wpływa na to, żeby wypoczywaćmówi Rafał Kucza ratownik medyczny.

Punkt zlokalizowany prze Stadionem Śląskim miał przygotowanych łącznie 600 dawek z czego 500 to właśnie preparat jedodawkowy oraz 100 pierwszych dawek Pfizera przeznaczonych dla dzieci. Szczepić można było się od godziny 10:00 do 17:00.

autor: Monika Taranczewska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gramy dla Oliwii Hyli. Sprawdź harmonogram koncertu! [20 czerwca]

Bobrowniki śląskim liderem! Żadna inna gmina nie ma tylu zaszczepionych!

Premier Morawiecki w Katowicach o odejściu Kaczyńskiego: Mam nadzieję, ze to jedynie pogłoski [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close