RegionWiadomość dnia

„Powitanie lata z Telewizją TVS” – były gry, zabawy i koncert charytatywny [WIDEO]

„Powitanie lata z Telewizją TVS” to nie tylko gry, zabawy dla najmłodszych, ale również charytatywny koncert śląskich muzyków na rynku w Chorzowie, który ma pomóc małej Oliwce Hyli, która walczy z ciężką chorobą jaką jest SMA1.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– Chcemy pomagać, zawsze jesteśmy, pomagamy jeżeli są motory, są śląscy wykonawcy bardzo lubimy pomagać, pobawić się – Bożena Trawa mieszkanka Chorzowa

– Ściąga to ludzi, szczególnie na tak szczytny cel jak zbieranie funduszy dla Oliwki, także to jest po prostu dodatkowa atrakcja, która mam nadzieje też zachęci jak najwięcej osób, żeby nas tu odwiedziło, oddało krew, dało jakieś cegiełki, dołożyło się do tego szczytnego celuDawid Malik klub Boruta MC Poland. 

Myślę, że jesteśmy wszyscy gotowi pomagać i powinniśmy po prostu z tego korzystać, kiedy zdarzy się coś obok to po prostu odwracamy głowę, otwieramy serducha i pomagamy sobie, tak jak powiedziałam na scenie nigdy nie wiemy kiedy sami będziemy potrzebowali pomocyopowiada Bernadeta Kowalska wokalistka. 

– Dziś pomagamy z całego serca i powiem, że na tym dzisiejszym koncercie dostołech takiego fajnego kopa patrząc w ogóle na publiczność, któro w tym skwarze, w tym jednak uczestniczy, jednak przychodzi, jednak się angażuje, no to jest piękno naszego regionu, Śląsk jest po prostu piękny i dobrymówi Mirosław Szołtysek wokalista. 

Pomagamy, ale też witamy lato. Witamy lato z fasonem, jest mi bardzo miło, że to właśnie pracownicy telewizji TVS i wolontariusze Fundacji mogą tutaj gościć właśnie na rynku w Chorzowie, bardzo gościnnym. Są z nami policjanci, są z nami strażacy, motocykliści, wszyscy ludzie dobrej woli i śpiewamy, bawimy się, ale śpiewamy dla Oliwki. Czyli jest to połączona zabawa właśnie z charytatywnym celem. Bardzo jest to fajne i miłe, że wreszcie możemy się spotkać, że możemy właśnie w ten sposób zaznaczyć naszą obecność, nasze dobre serce, naszą wolę –  komentuje Małgorzata Piechoczek dyrektor TVS, Fundacja TVS. 

W ramach akcji Motoserce można było wziąć udziału w ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi organizowanej przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych.

autor: Monika Taranczewska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gramy dla Oliwii Hyli. Sprawdź harmonogram koncertu! [20 czerwca]

Bobrowniki śląskim liderem! Żadna inna gmina nie ma tylu zaszczepionych!

Premier Morawiecki w Katowicach o odejściu Kaczyńskiego: Mam nadzieję, ze to jedynie pogłoski [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close