AlarmRegionWiadomość dnia

Koronawirus na Śląsku: 2 nowe ofiary śmiertelne i kolejne zarażenia COVID-19! Sprawdźcie SZCZEGÓŁY

Wśród 212 najnowszym, podanych przez Ministerstwo Zdrowia przypadków zakażeń koronawirusem, 7 jest z województwa śląskiego. Niestety – w regionie są dwie kolejne ofiary śmiertelne COVID-19.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: 5 tysięcy za wycieczkę do lasu, albo na myjnię! To nie żart!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


Dobry stan zdrowia pozwala na to, by w swoim domu przez kolejne dni, pod ścisłym nadzorem służb sanitarnych i lekarza zakaźnika, zdrowieli mieszkańcy: mężczyzna w średnim wieku z powiatu gliwickiego, mieszkanka Częstochowy w sile wieku, młody mieszkaniec Świętochłowic, 3 mieszkanki w sile wieku z powiatu bielskiego oraz mieszkanka Bielska-Białej w średnim wieku.

Niestety – szybko rośnie bilans ofiar śmiertelnych koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 9 kolejnych chorych – dwie osoby to pacjenci z woj.śląskiego. To: 80-letni mężczyzna hospitalizowany w Raciborzu i 82-letnia kobieta hospitalizowana w Częstochowie. W sumie w poniedziałek, 6 kwietnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o zgonach 9 osób w całej Polsce z powodu koronawirusa. Wszyscy – wg informacji resortu zdrowia – mieli choroby współistniejące – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Po dodaniu przypadków z najnowszych statystyk, liczba zakażonych koronawirusem wynosi 4413/107 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Bilans zakażonych koronawirusem w województwie śląskim wynosi już 562 osoby, 25 osób w województwie śląskim zmarły.

Obecnie w naszym województwie hospitalizowanych jest 217 osób, nadzorem sanitarnym objęto 7049.

PILNE!!! Kolejne ofiary śmiertelne koronawirusa na Śląsku! Ponad 200 nowych przypadków zakażeń!

źródło: ŚUW w Katowicach/Ministerstwo Zdrowia
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Poszukiwane osoby, które miały kontakt z proboszczem jednej ze śląskich parafii! [KOMUNIKAT SANEPIDU]

Koronawirus: Anna i Robert Lewandowscy dają 200 tys.zł na szpital w Tychach!

Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w woj.śląskim. Zobaczcie SZCZEGÓŁY

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close