AlarmRegion

Koszmarny wypadek na A4, z dostawczaka wbitego w TIRa nic nie zostało [NOWE FAKTY]

Wypadek na A4 w Imielinie. Samochód dostawczy uderzył w tira. Nie żyje jedna osoba. Przez wiele godzin na miejscu pracowała straż pożarna, policja oraz prokuratura.

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

– … na pasie awaryjnym stał tir po wcześniejszej kolizji. Z nieustalonych do tej pory przyczyn samochód dostawczy zjechał również na ten pas awaryjny, gdzie uderzył w ten stojący zespół pojazdów. W wyniku zderzenia zginął pasażer dostawczaka, kierowca natomiast został przetransportowany helikopterem LPR do szpitala – mówi asp. Szt. Katarzyna Skrzypczyk, Komenda Powiatowa Policji w Bieruniu.

Jak wynika z ustaleń policji, samochodem dostawczym jechało dwóch mężczyzn. Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Od godziny 9 rano na drodze trwały spore utrudnienia. Autostrada była przejezdna dopiero po godzinie 14. Teraz wszystkie okoliczności wypadku zbada Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie pod nadzorem prokuratury.

 

autorka: Fatima Orlińska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Uważajcie na TAKIE telefony! Można stracić swoje dane i wpakować się w kłopoty [WIDEO]

Na COVID można zaszczepić się w aptekach. Kolejne dołączyły do listy

Na których kierunkach na UŚ chce studiować najwięcej osób? Zobacz listę

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close