AlarmKrajRegion

Kto ostrzelał biuro poselskie Ryszarda Czarneckiego?

Biuro europoselskie Ryszarda Czarneckiego zostało w nocy ostrzelane. Poinformował o tym w mediach społecznościowych sam eurodeputowany.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-Dziś w nocy ostrzelano moje biuro europoselskie w Nowym Dworze Mazowieckim – napisał na swoim Twitterze europoseł Ryszard Czarnecki. Na miejsce natychmiast wezwano służby, na miejscu pracuje policja, zabezpieczane są wszelkie ślady, a europoseł nie ustaje w relacjonowaniu tego, co stało się w jego biurze.

-Jestem od 1,5 h w Nowym Dworze Maz.przed biurem europoselskim. Na ścianie budynku i oknie ślady ponad 70 kul!Na miejscu od paru godzin jest policja i prowadzi śledztwo.Czekam na reakcje polityków opozycji. Na razie głośne milczenie…pisze dalej Czarnecki i dołącza zdjęcia na których faktycznie widać ślady po kulach.

Jakiego kalibru z jakiej broni? To ma ustalić policja, której grupa dochodzeniowa wciąż pracuje na miejscu. Na razie nie wiadomo kto i dlaczego ostrzelał biuro europosła Ryszarda Czarneckiego. Prawdopodobnie sprawa lub sprawcy użyli do tego celu broni pneumatycznej.

 

źródło: Twitter Ryszard Czarnecki
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Intel Extreme Masters bez udziału publiczności przez koronawirus! Jest decyzja wojewody

19-latek zmarł przez e-papierosy? Dla wielu to szok!

Epidemia koronawirusa: Zamiast 50 gr 10 złotych! Ceny maseczek biją rekordy drożyzny! A i tak ich nie ma!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close