Region

Kultura wraca do życia. Biblioteka Śląska uruchamia wypożyczalnię książek

Od jutra w Bibliotece Śląskiej będzie można wypożyczyć i oddać książki.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Biblioteka Śląska od 4 maja 2020 roku rozpoczęła proces przygotowania do ponownego otwarcia. Zgodnie z rekomendacjami służb oraz bezpieczeństwem epidemicznym w pierwszym etapie zostanie uruchomiona wyłącznie usługa wypożyczania i zwrotów książek. Zachowując wszystkie środki ostrożności oraz dbając o zdrowie i komfort naszych Czytelników i Pracowników od 18 maja 2020 roku uruchamiamy wypożyczalnię, która będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–18.00. Do zobaczenia!poinformowała Biblioteka Śląska na swoim fanpage’u.

Otwarcie biblioteki to także efekt znoszenia rządowych obostrzeń. Warto podkreślić, że aktualne wypożyczenia książek są przedłużane na bieżąco, a niezwrócone w tym czasie książki nadal nie będą naliczane.

Jutro, zgodnie z rządową decyzją, czeka nas wprowadzenie trzeciego, przedostatniego etapu znoszenia obostrzeń. W ramach tego etapu dopuszczono do działalności kina plenerowe (w tym samochodowe), prace na planach filmowych, możliwość prowadzenia prób i ćwiczeń, czy możliwość dokonywania nagrań fonograficznych i audiowizualnych w instytucjach kultury.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Premier Morawiecki zapewnia w Katowicach, że górnicy będą mogli wracać do pracy [WIDEO]

Nowy kandydat w II turze wyborów prezydenckich? Sensacyjne wyniki nowego sondażu!

103-latka z Polski wygrała walkę z koronawirusem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close