KrajRegion

Kupił drabinę przez internet. Przyszła w kopercie

65-letni mieszkaniec Szczytna, za pośrednictwem internetu, zakupił sobie drabinę aluminiową. Mężczyzna dokonał przelewu należności i z niecierpliwością oczekiwał na kuriera. Okazało się, że paczka dotarła dość szybko, jednak ku zdziwieniu mężczyzny drabina zmieściła się do małej koperty. Nie była aluminiowa, a plastikowa i posiadała wymiary 10,5 x 3,5cm.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

We wtorek, 23 lutego do komendy zgłosił się 65-letni mieszkaniec Szczytna. Mężczyzna oświadczył, że za pośrednictwem internetu dokonał zakupu aluminiowej drabiny. Po dokonaniu przelewu na wskazane konto, oczekiwał na kuriera. Ku jego zdziwieniu paczka przyszła do niego dość szybko, jednak w małej kopercie. Zamówiona przez niego drabina nie była tą, która prezentowana była na aukcji. Okazało się, że w kopercie znajdowała się plastikowa drabinka o wymiarach 10,5 x 3,5cm. 65-letni mieszkaniec Szczytna, niestety padł ofiarą oszustwa internetowego. Mundurowi przyjęli od mężczyzny zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i przesłuchali w charakterze pokrzywdzonego.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W katastrofie helikoptera pod Pszczyną zginął znany śląski biznesmen [WIDEO]

Słynny podróżnik, Aleksander Doba nie żyje. Zmarł po zdobyciu Kilimandżaro

Wycinka w Parku Śląskim. Ponad 90 drzew idzie pod topór [WIDEO]

 

źr. KPP Szczytno

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close