RegionWiadomość dnia

Libacja alkoholowa zakończona awanturą. Mężczyzna z raną kłutą trafił do szpitala

Żywiecka Policja o sprawie dowiedziała się w sobotę po północy. Dwóch mężczyzn spożywało alkohol.  W pewnym momencie doszło między nimi do awantury, w trakcie której 61-latek ugodził nożem 58-latka, który w wyniku obrażeń ranił w stanie krytycznym do szpitala.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie z Żywca, który aktualnie przebywa w areszcie. Dlaczego? Otocz w sobotę w nocy w trakcie libacji alkoholowej ugodził nożem swojego kompana. Jak ustaliła Policja 61-latek i 58-latek spożywali razem alkohol i w pewnym momencie doszło między nimi do ostrej awantury. Jak wynika z ustaleń, 61-latek używając noża dźgnął swojego młodszego kolegę. Pogotowie ratunkowe przybyłe na miejsce zdarzenia przewiozło rannego mężczyznę w stanie krytycznym prosto do szpitala. Wobec mężczyzny, który zaatakował nożem swojego kolegę zastosowano śropdebt zapobiegawczy w postaci trzy miesięcznego aresztu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zakaz przylotu do Polski samolotów z 46 państw ma zacząć obowiązywać 2 września

Zakażony pracownik pizzerii! Jadłeś tam? Sprawdź czy nie musisz się zgłosić do sanepidu

Koleje Śląskie – nowy rozkład jazdy. Blisko 400 połączeń dziennie

źródło: Radio Bielsko

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close