KrajRegion

Metropolitalna Wigilia dla Samotnych [PORANEK SILESIA]

W świąteczny czas nikt nie powinien być sam. Właśnie z tą myślą powstała Metropolitalna Wigilia dla Samotnych. Szczegóły wydarzenia przedstawimy w programie „Poranek Silesia”.

 

Metropolitalna Wigilia dla Samotnych to wydarzenie organizowane po raz dwunasty przez Fundację Wolne Miejsce. O jego szczegółach opowiedzą organizatorzy w poniedziałek 9 grudnia na antenie TVS.

Oglądaj „Poranek Silesia” od poniedziałku do czwartku od 8:00 w TVS.

 

Szlagierowa gwiazda prosi o pomoc! TOP 5 SILESIA FLESZ
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wigilia dla Samotnych

W tym roku Wigilia dla Samotnych organizowana z inicjatywy Fundacji Wolne Miejsce odbędzie się w kilku miastach w Polsce – Katowicach, Radomiu, Wrocławiu, Kołobrzegu, Olsztynie, Łodzi i Ostrowie Wielkopolskim. Organizatorzy akcji zapraszają wszystkich, którzy nie mają z kim spędzić tegorocznych świąt – bez wyjątku!

W programie „Poranek Silesia” Mikołaj Rykowski, Piotr Kochanek oraz Mariola Korduła z Fundacji Wolne Miejsce opowiedzą o historii akcji oraz szczegółach tegorocznej edycji.

 

Sonia Maselik – o muzycznych inspiracjach

Sonia Maselik – wokalistka z Piekar Śląskich, autorka takich utworów, jak „Ona zatańczy dziś” czy „Przyjdzie taki czas” – odwiedzi studio TVS, by opowiedzieć o swoich muzycznych inspiracjach i najbliższych planach na zawodową przyszłość. Posłuchajcie wywiadu z artystką już 9 grudnia w TVS.

 

Lucjan Czerny gotuje w TVS!

Lucjan Czerny to pochodzący z Katowic kabareciarz, radiowiec, wokalista i aktor. Tym razem artysta wcieli się w nieco inną rolę, bo… kulinarną! Na antenie TVS przygotuje swoje ulubione śniadanie.

 

Co jeszcze w programie?

Jak zawsze, w programie nie zabraknie również najlepszej, szlagierowej muzyki. Ponadto wejdziemy powoli w karnawałowe klimaty. Jak stworzyć z balonów prostą i efektowną dekorację na imprezy okolicznościowe typu urodziny czy ślub? Oglądaj TVS w poniedziałek 9 grudnia, żeby się przekonać!

 

Budź się razem z nami i programem „Poranek Silesia” od poniedziałku do czwartku od 8:00 w TVS!

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybuch gazu w Szczyrku. Strażacy znaleźli ciała kolejnych dwóch osób. Nie żyją cztery osoby dorosłe i czwórka dzieci

Tragedia w Szczyrku: Będzie śledztwo ws.sprowadzenia katastrofy skutkującej śmiercią ludzi oraz nieumyślnego spowodowanie śmierci

Tragedia w Szczyrku: Władze Powiatu Bielskiego składają wyrazy współczucia bliskim ofiar oraz całej tamtejszej społeczności

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

Marlena Borczyk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close