KrajRegion

Miał w domu 1.5 kilograma ciasteczek z marihuaną. 19-latkowi grozi do 10 lat więzienia

1.5 kilograma ciasteczek z marihuaną miał w domu 19-latek z gm. Ludwin. Nielegalny „towar” ujawnili podczas przeszukania łęczyńscy policjanci, po informacjach o tym, że 19-latek może posiadać marihuanę. Młody mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Łęczyńscy kryminalni ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Ludwin (woj. lubelskie) w miejscu swojego zamieszkania posiada narkotyki. Policjanci pojechali na jego posesję. Funkcjonariuszom w prowadzonych działaniach pomagał przewodnik z psem policyjnym do wyszukiwania zapachu narkotyków z Aresztu Śledczego w Lublinie.

Podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli 60 ciasteczek z zawartością marihuany o łącznej wadze 1,5 kilograma. Ponadto zabezpieczyli 340 gramów suszu marihuany.

Kryminalni zatrzymali 19-letniego właściciela narkotyków. Młody mężczyzna z wnioskiem o tymczasowy areszt został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ze zwykłej zamieni się w wyjątkową. Studenci WST w Katowicach zaprojektowali modernizację podstawówki!

Na Śląsku nie ma komu pracować w urzędach! Wakatów coraz więcej!

Koniec ery spalinowych autobusów na Śląsku? Miasta kupują hybrydy i elektryczne

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close