RegionWiadomość dnia

Ministranci z Katowic nagrali cover ONA BY TAK CHCIAŁA Ronnie Ferrari. Jest epicko! [WIDEO]

Tego jeszcze polskie internety nie widziały! Ministranci z Katowic nagrali cover ultra-hitu „Ona by tak chciała” Ronnie Ferrari. Chłopaki w albach jeńców nie biorą! I teledysk i przerobione słowa hitu „Ona by tak chciała” po prostu zamiatają, a cover już wymiata w sieci! Cover, za którym stoi Ministrancka Wytwórnia Muzyczna.

 

 

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-“Ona by tak chciała służyć ze mną” to pierwsza amatorska superprodukcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej. Zrealizowana została na terenie parafii pw. św. Szczepana w Katowicach – Bogucicach i parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Dąbrówce Małej.

-Nasza parodia została stworzona w celach humorystycznych przez prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić – wyjaśniają ministranci z Katowic i prezentują w sieci cover „Ona by tak chciała” Ronnie Ferrari.

Zdziwienie internetów o tyle duże, że oryginał do najgrzeczniejszych piosenek, które można śpiewać dzieciom na dobranoc nie należy. Ministranci z Katowic jednak są Ministrancką Wytwórnią Muzyczną nie od parady i napisali do muzyki słynnego hitu własne słowa.

-Ej ziomeczku, słuchaj mnie, ta modlitwa jest przepotężna i ma potencjał – słyszymy na intro. Potem jest już tylko grubiej! „Ona by tak chciała służyć ze mną, nosić albę i pomagać księżom!” śpiewają ministranci w referenie!

Sami ministranci przyznają, że nikogo urazić nie chcą, a już na pewno nie dziewczyny, o których cover traktuje:
„-U nas w ministrantach prawie nie mamy problemów
Fajna to jest sprawa, ale tylko dla facetów
To nie jest tak dziewczyny, że my Was tu odrzucamy
Bo dla Was też służymy i się dla Was poświęcamy”

Jak się Wam podoba katowicka, ministrancka przeróbka „Ona by tak chciała” Ronnie Ferrari? Zobaczcie wideo i oceńcie sami!

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: „W związku ze zmianą cennika informujemy, iż…”. Uważajcie na takie SMSy! Mieszkaniec Zawiercia stracił kilka tysięcy złotych

Koniec protestu pracowników Huty Pokój. Udało się wypracować porozumienie

Reprezentacja Polski powraca na Stadion Śląski. Mecz Polska-Ukraina w „Kotle Czarownic” już w marcu

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close