RegionWiadomość dnia

Mniej biletów do rejestracji pojazdów w UM Bytom. Powód? Koronawirus

Z uwagi na bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Miejskiego w Bytomiu, a także zachowanie reżimu sanitarnego liczba biletów do rejestracji pojazdów na dany dzień będzie ograniczona.I to już od dzisiaj.

 

 

SZOOOOOK!!! Ksiądz nie przyjdzie po kolędzie! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

Bilety od wtorku, 13 października będą wydawane w biletomacie w holu głównym Urzędu o godz. 8.00 – 5 biletów. Następnie, co godzinę będą wydawane kolejne bilety – 5 sztuk. Po odbiór stałego dowodu rejestracyjnego bilety również wydawane będą o godz. 8.00 – 5 biletów, a co godzinę kolejnych pięć.

Ponadto przypominamy, że w Urzędzie Miejskim wydzielone zostały tzw. bezpieczne strefy przy obsłudze klientów w formie linii poziomych, a w pokojach przyjmowana jest tylko 1 osoba.

Apelujemy o umawianie wizyt o rejestrację pojazdu, odbiór dowodu rejestracyjnego przez stronę internetową www.bytom.pl za pośrednictwem Internetowej rejestracji do kolejki

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nie żyje młody nauczyciel z Zawiercia, który miał koronawirusa. Miał zaledwie 31 lat

Trzy osoby zginęły w koszmarnym wypadku na S1 w Mierzęcicach. [WIDEO, ZDJĘCIA] Są nowe fakty w tej sprawie

Telefon z prośbą o kasę na leczenie koronawirusa to oszustwo! Uważajcie!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close