Region

Najpierw kręcił „bączki” swoim BMW, a później po pijaku wjechał w drzewo

22-letni kierowca bmw najpierw „kręcił bączki”, a później urządził sobie rajd po mieście, który zakończył na przydrożnym drzewie. Mężczyzna był kompletnie pijany – miał prawie 2 promile.

 

 

Strajk nauczycieli: MATURA w tym roku ZAGROŻONA? TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w Jastrzębiu-Zdroju. Wtedy policjanci wydziału ruchu drogowego zauważyli, jak kierowca samochodu bmw urządza sobie pod halą widowiskową na al. Jana Pawła II tzw. „bączki”. Po chwili kierowca odjechał w kierunku Armii Krajowej.

 

Okazało się, że w rejonie ośrodka egzaminacyjnego 22-latek stracił panowanie nad samochodem, zjechał najpierw na pobocze, później uderzył w mur, a następnie w drzewo. Mężczyzna nie jechał sam – w aucie byli jego znajomi. Policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, to wskazało blisko 2 promile. 22-latkowi odebrano prawo jazdy, sprawa trafi do sądu.

Najpierw kręcił „bączki” swoim bmw, a później po pijaku wjechał w drzewo
Najpierw kręcił „bączki” swoim bmw, a później po pijaku wjechał w drzewo (fot.KWP Katowice)

 

Źródło: Śląska Policja
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close