KrajRegion

Narkotyki w jajkach niespodziankach. Taki prezent świąteczny?

69 gramów amfetaminy, 20 tabletek ekstazy, 43-latek ukrył w jajkach- niespodziankach. Grozi mu długoletnia odsiadka.

 

Strajk nauczycieli: MATURA w tym roku ZAGROŻONA? TOP 5 Silesia Flesz

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych działań,  ustalili i zatrzymali 43-letniego mieszkańca Choszczna, podejrzewanego o posiadanie substancji psychotropowych.

W trakcie przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania, funkcjonariusze znaleźli w opakowaniach po jajkach niespodziankach 69 gramów amfetaminy oraz 20 tabletek ekstazy.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Mężczyzna przyznał się w całości do zarzucanego mu czynu. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania 43-latka na okres 3 miesięcy.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość – nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

źr. Policja Zachoniopomorska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close