Oglądaj w TVS

Zdrowie bliżej natury: naturalne suplementy i kosmetyki

Czym zajmuje się firma Biolit? Jak ważne w obecnym czasie są adaptogeny dla organizmu człowieka? Dlaczego Biolit wykorzystuje do przetwórstwa rośliny Ałtaju? O tym co jest ważne dla naszego zdrowia rozmawiają w dzisiejszym odcinku specjalnym: kreatorka zdrowia naturalnego Pani Halina Jurkowska – Prezes Biolit Europe oraz Pani Profesor Walentyna Nikołajewna-Burkowa – generalny dyrektor Instytutu Naukowo-Badawczego Biolit z Tomska.

 

Biolit dzieli się zdobytą wiedzą i dorobkiem rosyjskich ośrodków naukowo – badawczych nad syberyjskimi adaptogenami oraz wyjątkowymi produktami o dowiedzionych właściwościach prozdrowotnych. Propagują zdrowy styl życia oparty na zasadach jedności człowieka i natury. Aby to osiągnąć zalecamy między innymi stosowanie naturalnych suplementów diety.

Wszystkie suplementy diety oraz kosmetyki marki Biolit są pochodzenia naturalnego. Do ich produkcji wykorzystywane są adaptogeny roślinne i organiczne z czystych ekologicznie obszarów Syberii i Ałtaju. Każdy z nich jest przebadany przedklinicznie oraz klinicznie, w zakresie wymogów preparatów leczniczych, co jest wyjątkiem w branży suplementów diety. Poza tym, wszystkie są zarejestrowane i zatwierdzone przez Główny Inspektorat Sanitarny w Polsce oraz słyną z bezpieczeństwa w ich stosowaniu.

Więcej o na temat badań firmy Biolit dowiesz się w dzisiejszym programie Zdrowie bliżej natury”, o godz. 17:30, TVS.

 

 

Zdrowie bliżej natury to program pełen porad dotyczących zdrowia i urody. Na naszej antenie pojawi się grono wybitnych lekarzy i specjalistów z Kliniki Uzdrowiskowej „Pod Tężniami w Ciechocinku, Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych oraz Instytutu Biolit.

Poznajcie potencjał naturalnych produktów i dowiedzcie się jak prowadzić zdrowszy tryb życia dzięki medycynie naturalnej o podstawach naukowych. Zdrowie bliżej natury” – teraz wszystkie odcinki dostępne ONLINE

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close