Oglądaj w TVS

Zdrowie bliżej natury: metody walki z bólem kręgosłupa

Kręgosłup tworzy silną podstawę dla naszego ciała. Jego główną funkcją jest ochrona rdzenia kręgowego. Warto jednak pamiętać, że stabilizuje on również naszą sylwetkę i jest stelażem dla pozostałych kości. W jaki sposób dbać o kręgosłup? Co zrobić, aby zahamować dolegliwości związane z chorobami kręgosłupa? Na te pytania odpowiedzą eksperci z Kliniki Uzdrowiskowej „Pod Tężniami” w Ciechocinku: Justyna Siejka-Kostyra – specjalista neurologii, balneologii i medycyny fizykalnej oraz Mirosław Dębski – kierownik Centrum Ortopedycznej Terapii Manualnej.

 

Czym jest ból kręgosłupa? Skąd się bierze? W jaki sposób Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami” pomaga osobom uskarżającymi się na bóle kręgosłupa? Kiedy terapia manualna może pomóc? Na te i podobne pytania odpowiemy w kolejnym odcinku programu „Zdrowie bliżej natury”.

Więcej o Klinice Uzdrowiskowej „Pod Tężniami” w Ciechocinku dowiesz się w dzisiejszym programie Zdrowie bliżej natury”, o godz. 17:30, TVS.

 

Zdrowie bliżej natury to program pełen porad dotyczących zdrowia i urody. Na naszej antenie pojawi się grono wybitnych lekarzy i specjalistów z Kliniki Uzdrowiskowej „Pod Tężniami w Ciechocinku, Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych oraz Instytutu Biolit.

Poznajcie potencjał naturalnych produktów i dowiedzcie się jak prowadzić zdrowszy tryb życia dzięki medycynie naturalnej o podstawach naukowych. Zdrowie bliżej natury” – zawsze w poniedziałki o 17:30

Premierowe odcinki programu „Zdrowie bliżej natury!”, w każdy poniedziałek o godz. 17:30, TVS.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close