KrajRegion

Nie kupuj – adoptuj! Dlaczego nie warto kupować zwierząt? [LATO Z TVS]

Nie śpimy, budzimy się razem z programem „Lato z TVS”! Dlaczego nie warto kupować zwierząt, czyli o adopcji słów kilka. Co u Sióstr Wajs – jakie mają wakacyjne plany?

 

Czas na „Lato z TVS”! Co czeka nas tym razem?

Sosnowiec czeka na uchodźców? Konsulat w Katowicach już jest! Zobaczcie go w TOP 5 SILESIA FLESZ

Od poniedziałku do czwartku budzimy się razem! Już jutro (17 lipca) w wakacyjnym studio TVS porozmawiamy o zaletach adopcji zwierząt ze schroniska – dlaczego nie warto kupować pupili? Siostry Wajs opowiedzą, co u nich słychać i jakie mają plany na lato, z kolei środowe śniadanie upichci w kuchni TVS nikt inny, tylko Mirosław Szołtysek!

Lato z TVS”, czyli LEPSZA STRONA PORANKA – od poniedziałku do czwartku o 8:00!

 

Przyjaciel nie na sprzedaż

Marzysz o czworonożnym przyjacielu? Nie kupuj – adoptuj! Z taką dewizą pojawią się jutro w studiu „Lata z TVS” przedstawicielki zabrzańskiego schroniska dla zwierząt Psitul mnie Zabrze – Małgorzata Witkowska-Zabawa wraz z Aleksandrą Krześniak.

Dlaczego nie warto kupować zwierząt? Z czym należy się liczyć, adoptując pupila ze schroniska? Jak zostać wolontariuszem Psitul mnie Zabrze? Odpowiedzi już jutro w programie!

 

Co słychać u Sióstr Wajs?

Sióstr Wajs widzom TVS z pewnością nie trzeba przedstawiać. Jednak co słychać u Agnieszki i Patrycji Wajs? Już jutro w poranny programie „Lato z TVS” opowiedzą o swoim zdrowym ciele ducha i czy wyznają zasadę „w zdrowym ciele zdrowy głos”.

Porozmawiamy również o gorącym w ostatnich sezonach temacie (i bardzo dobrze!), jakim jest ekologia oraz… jaki jest wymarzony kierunek wakacyjnej podróży naszych gości!

 

Co jeszcze w programie?

Jak zawsze nie zabraknie dobrej muzyki i gwiazdorskiej obsady w kuchni! Tym razem przygotowanie śniadania weźmie na swoje barki Mirosław Szołtysek. Jak myślicie – poradzi sobie równie dobrze jak na scenie?

 

Lato z TVS”, czyli LEPSZA STRONA PORANKA – od poniedziałku do czwartku o 8:00!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Koncert charytatywny TVS – Uwierzyć w siebie [4 października]

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close