AlarmRegionWiadomość dnia

Policjant z Dąbrowy Górniczej stracił w pożarze wszystko. Ruszyła specjalna zbiórka!

Zazwyczaj pomaga innym. Teraz sam potrzebuje pomocy. Policjant z Dąbrowy Górniczej i jego rodzina stracili dosłownie wszystko. Pożar strawił doszczętnie wszystko, co mieli. Mieszkanie nie nadaje się do zamieszkania. Ale ruszyła pomoc i specjalna zbiórka!

 

 

Wycinka w Parku Śląskim: Coraz więcej protestów w obronie drzew!

Pożar w mieszkaniu wybuchł w niedzielę 14 lipca około godz. 19.00, kiedy policjant był na służbie. W płomieniach stanęło całe mieszkanie, które doszczętnie spłonęło. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Ogień pochłonął meble, ubrania, dokumenty, oszczędności, sprzęt gospodarstwa domowego i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Czteroosobowa rodzina policjanta z Dąbrowy Górniczej – pana Rafała – dzielnicowego z dąbrowskiej policji w wyniku pożaru straciła dorobek całego życia.

Policjant z Dąbrowy Górniczej i jego rodzina stracili wszystko co mieli. Ich dobytek strawił pożar
Policjant z Dąbrowy Górniczej i jego rodzina stracili wszystko co mieli. Ich dobytek strawił pożar

Mieszkanie w komunalnym wielorodzinnym budynku nie nadaje się do zamieszkania, a jego remont dla poszkodowanych jest wydatkiem ponad ich możliwości finansowe. Władze miasta wsparły pogorzelców w zapewnieniu dachu nad głową i pomocą, w tym psychologiczną, ale liczy się każda forma wsparcia dla rodziny, która straciła wszystko.

Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Rafała i jego rodziny w powrocie do normalnego życia. Jako policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej zorganizowaliśmy już zbiórkę finansową, do której zamieszczamy link:

 

https://zrzutka.pl/95whd9

 

Liczy się również każda pomoc rzeczowa od odzieży po artykuły szkolne dla 10-letniego synka, który od września rozpocznie naukę w piątej klasie szkoły podstawowej.

Za policją – publikujemy numer telefonu do kierownika rewiru dzielnicowych, koordynującego działania pomocowe: tel. 32 6394 361, tel. kom. 798 030 104 oraz do dzielnicowego asp. Rafała Kubicy — tel. kom. 727 032 660, który wie najlepiej co dla niego, żony, córki i syna jest teraz artykułami pierwszej potrzeby. -Liczymy na wsparcie naszego kolegi, który niosąc na co dzień pomoc innym, teraz wraz ze swoją rodziną znalazł się w życiowej potrzebie – mówią policjanci.

Policjant z Dąbrowy Górniczej i jego rodzina stracili wszystko co mieli. Ich dobytek strawił pożar
Policjant z Dąbrowy Górniczej i jego rodzina stracili wszystko co mieli. Ich dobytek strawił pożar
źródło: KWP Katowice
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close