KrajRegion

Nie zapłaciła za doczepione włosy, po czym próbowała uciec za granicę. Grozi jej do 8 lat więzienia

Zarzut oszustwa usłyszała 44-latka. Kobieta została zatrzymana podczas kontroli paszportowej, kiedy próbowała wyjechać za granicę. Policjanci z Woli poszukiwali jej w związku z podejrzeniem przestępstwa polegającym na wyłudzeniu usługi fryzjerskiej, za którą kobieta nie zapłaciła.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Policjanci z Woli (Warszawa) otrzymali zgłoszenie o oszustwie. Z ustaleń wynika, że do salonu fryzjerskiego zgłosiła się kobieta, która chciała doczepić włosy. Kobieta umówiła się, że przyjdzie do salonu na godz. 16.00. Tak też się stało. Cała usługa fryzjerska trwała około czterech godzin. Zadowolona klientka zaproponowała, że za usługę może zapłacić kartą płatniczą, koszt wyniósł ponad 3 tysiące złotych. Dodała, że musi jednak pójść po nią do swojego niedaleko zaparkowanego auta.

44-latka wyszła z salonu, jednak już do niego nie wróciła i nie zapłaciła za usługę. W sprawie zostało przyjęte zawiadomienie o przestępstwie, zabezpieczony został monitoring, policjanci rozpoczęli poszukiwania kobiety.

Okazało się, że 44-latka próbowała wyjechać za granicę. Podczas kontroli paszportowej wyszło na jaw, że jest poszukiwana przez wolskich policjantów w związku z oszustwem. Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do komendy. Podejrzana usłyszała zarzut oszustwa, za co grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w funkcjonowaniu szkół od poniedziałku, 19 października!

Śląskie: Śmierć księdza na oczach wiernych! Osunął się na ziemię udzielając komunii

Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów

 

źr. KRP IV – Bemowo, Wola

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close