Kraj

Pisał zbereźne SMS-y do 9-latki. 30-letni pedofil został zatrzymany

Nawiązał kontakt telefoniczny z 9-latką. Wysyłał do dziewczynki wiadomości o dwuznacznym charakterze. Prosił o zdjęcia. 30-letni pedofil został zatrzymany. Trafił do aresztu. Grożą mu 3 lata więzienia.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Kilka dni temu do komisariatu w Józefowie (woj. mazowieckie) zgłosił się mieszkaniec gminy Wiązowna, który zeznał, że nieznany mężczyzna nawiązał telefoniczny kontakt z jego 9-letnią córką. Treść wysyłanych smsów była dwuznaczna. Prosił również dziewczynkę o wysłanie swojego zdjęcia. Cała ta sytuacja mocno ich zdenerwowała.

Policjanci po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie bardzo szybko ustalili użytkownika telefonu. Kiedy dotarli do jego miejsca zamieszkania w województwie świętokrzyskim, 30-latek na próżno próbował tłumaczyć, że telefon oddał w tym czasie do naprawy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Śledczy przedstawili 30-latkowi zarzuty za elektroniczny kontakt z osobą małoletnią w celach pedofilskich oraz wystąpili do prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd Rejonowy w Otwocku przychylił się do wniosku i mężczyzna trafił na miesiąc do aresztu. Grozi mu do 3 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w funkcjonowaniu szkół od poniedziałku, 19 października!

Śląskie: Śmierć księdza na oczach wiernych! Osunął się na ziemię udzielając komunii

Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close