KrajRegionŚwiat

Normalnie i online. Dzisiaj rusza Europejski Kongres Gospodarczy 2020 [WIDEO]

Naukowcy, biznesmeni i politycy – zarówno ci ze szczebla lokalnego, jak i całego kraju będą dyskutować na temat europejskiej i polskiej gospodarki. We wtorek 1 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczyna się Europejski Kongres Gospodarczy, największe spotkanie gospodarcze Europy Centralnej.

 

 

 

W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, Europejski Kongres Gospodarczy będzie miał charakter hybrydowy – odbędzie się częściowo zdalnie, a częściowo stacjonarnie.

-W tym roku ponad 70 sesji. Tematy najważniejsze z punktu widzenia gospodarki Polski i Europy. Oczywiście tematy związane z aktualną sytuacją, z wychodzeniem z kryzysu, z radzeniem sobie z sytuacją z COVID’em 19, ale też mnóstwo innych tematów związanych z gospodarką. Wszystkie tematy samorządowe, finansowe, przyszłość Europy. Wszystko to, co interesuje biznes, o czym biznes chce rozmawiać, bo tak wiele się zmieniło, że jest bardzo wiele tematów, które trzeba poruszyć – mówi Marta Stach, rzecznik prasowy Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Transmisję z Europejskiego Kongresu Gospodarczego będzie można oglądać w internecie pod adresem eecpoland.eu.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zakaz przylotu do Polski samolotów z 46 państw ma zacząć obowiązywać 2 września

Zakażony pracownik pizzerii! Jadłeś tam? Sprawdź czy nie musisz się zgłosić do sanepidu

Koleje Śląskie – nowy rozkład jazdy. Blisko 400 połączeń dziennie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close