AlarmKrajRegion

NOWY REKORD! Policja zatrzymała samochód z cofniętym licznikiem o 1 MLN KILOMETRÓW!

To nowy, niechlubny rekord! Policja z Krakowa zatrzymała w środę, 15 stycznia, do kontroli samochód, którego licznik był cofnięty aż o 1 – to nie żart – JEDEN MILION KILMOTERÓW!

 

 

Dla kogo za darmo pociągi na Śląsku? Sprawdzamy w TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci drogówki zatrzymali do kontroli 35-latka, który kierował Mercedesem Sprinterem- samochód jechał z niesprawnym oświetleniem. W trakcie kontroli funkcjonariusze zauważyli, że niesprawne światła to tylko jeden z mankamentów w pojeździe. Prawdziwym odkryciem okazało się wskazanie licznika, które pokazało, że różnica pomiędzy rzeczywistym przebiegiem, a stanem licznika odnotowanym w Centralnej Ewidencji Pojazdów wynosiła ponad 1 milion 14 tys. kilometrów!

Miesiąc wystarczył aby wskazania licznika diametralnie się zmieniły bowiem w grudniu 2019 roku podczas przeglądu technicznego na stacji diagnostycznej stan licznika wynosił 2 008 533 km, a obecnie wskazuje 993 892 km. Kierowca wyjaśnił, że to pojazd służbowy. Wg informacji od jego szefa w pojeździe był wymieniany drogomierz. Policjanci będą to weryfikować.

Ale to nie koniec – z oszustami walczą także policjanci z województwa śląskiego. Tylko w ciągu kilku dni policjanci z Częstochowy odnotowali aż 12 przypadków ingerencji w zmianę stanu licznika.

 

Źródło: KWP Kraków, KMP Częstochowa

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

[WIDEO +18] Katował bestialsko kota, teraz uciekł za granicę!? Nagranie zszokowało internet!

Fardin Kazemi, kierowca z Iranu ma już nową ciężarówkę! Wspaniałe zakończenie niesamowitej historii! [WIDEO]

Koleje Śląskie ruszają do Krakowa, a pociąg dla niektórych jest za darmo!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close