KrajRegionŚwiat

Nowy zakaz w międzynarodowym ruchu lotniczym. Do których krajów można polecieć?

Rząd do 11 sierpnia przedłużył zakaz połączeń lotniczych w ruchu międzynarodowym w związku z epidemią koronawirusa. Zakazem objęto dwa kraje, zniesiono go w stosunku do dziesięciu.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie Rady Ministrów ws. zakazów w ruchu lotniczym. Wchodzi w życie w środę 29 lipca i obowiązuje do 11 sierpnia.

Nowe rozporządzenie zezwala na połączenia lotnicze z państwami członkowskimi Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), członkami Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), Szwajcarią, państwami Unii Europejskiej z wyjątkiem Szwecji, Portugalii oraz dodanego do tej listy Luksemburga.

Z listy krajów, do których można było dotychczas latać zniknęła Czarnogóra. Lista ta zawiera więc Gruzję, Japonię, Kanadę, Albanię, Koreę Płd. i Ukrainę.

Zakazy lotów zniesiono w stosunku do Algierii, Maroka, Tajlandii, Nowej Zelandii, Białorusi, Rwandy, Tunezji, Turcji, Urugwaju i Australii.

Źródło: Polsat News

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rząd rakiem wycofał się z planu naprawczego PGG. Likwidacji kopalń na razie nie będzie [WIDEO]

Bielszowice: Badania kolejnych 500 górników na testach na koronawirus w cieniu groźby likwidacji kopalni [WIDEO]

GKS Katowice zostaje w 2 lidze. Baraż ze Stalą Rzeszów przegrany w kiepskim stylu i w szalejącej burzy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close