KrajRegionWiadomość dnia

Odmrażanie gospodarki: Kiedy otwarcie parków rozrywki? Energylandia w Zatorze już gotowa!

Energylandia, największy park rozrywki w Polsce i jeden z największych w Europie, czeka na kolejny etap odmrażania gospodarki. Wszystkie parki rozrywki o tej porze roku działały już pełną parą. Pandemia sprawiła że stoją puste i liczą straty. W Zatorze nie ukrywają, że wprowadzenie czwartego etapu znoszenia obostrzeń wymaga wielu zmian w dotychczasowym funkcjonowaniu parku, zwłaszcza związanych z bezpieczeństwem gości.

 

 

Co za dzbany! Ludzie kradną wodę z cmentarza w Katowicach! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

Po wielu tygodniach spędzonych w domowych kwarantannach coraz więcej Polaków pragnie spędzić czas poza miejscem zamieszkania. Tegoroczne wakacje będą nieco inne od wcześniejszych, ponieważ spędzimy je podróżując po kraju. Ministerstwo Rozwoju nie  podało jeszcze daty wprowadzenia 4. etapu odmrażania gospodarki, ale  wiadomo, że  już w najbliższym czasie będziemy mogli spędzić czas m.in. w parku rozrywki.

Wkrótce ruszą parki rozrywki! 4. etap odmrażania

W  jednym z wywiadów, Jadwiga Emilewicz zapowiedziała:   „W  kolejnym etapie chcielibyśmy, aby było więcej infrastruktury wolnego, gdzie spędzamy czas rodzinnie, z  dziećmi, aby mogły zostać otwarte takie miejsca jak parki rozrywki, parki tematyczne.”

Jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych polskich obiektów znajdujących się na świeżym powietrzu jest Park Rozrywki Energylandia w Zatorze. -Z radością i nadzieją przyjęliśmy wiadomość o podejmowanych działaniach w  kierunku otwierania polskiej gospodarki oraz informacje o planowanym otwarciu naszej branży. Cieszymy się, iż kolejny etap budowania nowej normalności w Polsce obejmie także miejsca takie jak parki rozrywki – Energylandię, którą z pasją i  dumą rozwijamy od ponad sześciu lat –   zaznacza Marek Goczał twórca i pomysłodawca Energylandii.

Energuś & Emi zapraszają do Energylandii

Wkrótce ruszą parki rozrywki❗ 4 etap odmrażania gospodarki❗💡Nie podano jeszcze daty wprowadzenia 4 etapu odmrażania gospodarki, ale wiadomo, że już w najbliższym czasie będziemy mogli spędzić czas m.in. w parku rozrywki. To dla nas świetna wiadomość szczególnie, że jak wiecie od wielu tygodni jesteśmy w 100 % gotowi!Naszym priorytetem jest zdrowie i komfort naszych Gości, dlatego zespół ekspertów z naszego parku opracował szereg procedur i udogodnień, które zapewnią bezpieczną zabawę w nowej rzeczywistości.

Opublikowany przez EnergyLandia Poniedziałek, 25 maja 2020

Turystyka krajowa w te wakacje to szansa na zasłużony odpoczynek z  rodziną, po wielu tygodniach solidarnej walki z koronawirusem, która w wielu przypadkach polegała na spędzaniu czasu w swoich domach i izolacji.

Park rozrywki Energylandia w Zatorze już gotowy na otwarcie!

 

Priorytetem branży turystyczno-rozrywkowej jest dobro i zdrowie Gości. Dlatego zespół ekspertów z Energylandii opracował szereg procedur, które zapewnią bezpieczeństwo sanitarne i komfort rozrywki dla Gości oraz pracowników.

 

-Przede wszystkim będziemy realizowali wszelkie zalecenia. Zabawa w Energylandii będzie odbywała się  na wolnym powietrzu, wejścia dla pracowników i Gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych, wprowadziliśmy dwumetrowe odstępy w kolejkach do atrakcji oraz kas, a posiłki w restauracjach i kawiarniach nasi Goście będą mogli zamówić przez specjalną aplikację. Bilety będą dostępne w sprzedaży  online wraz z rezerwacją terminu, a te już kupione trzeba będzie zarezerwować. Wierzymy, że dzięki opracowanym przez nas procedurom i wdrożeniu wszelkich zaleceń będziemy mogli zapewnić Gościom najwyższe standardy bezpieczeństwadodaje Kris Kojder, rzecznik prasowy Parku Rozrywki Energylandia.

 

Nowy roller coaster powstaje w Energylandii! Rozpędzi się do 100 km/h [FOTO, WIDEO]

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze wprowadził też własne restrykcyjne procedury dezynfekcji i bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że na terenie obiektu funkcjonuje ponad 300 stacji do dezynfekcji dłoni, po zamknięciu cały Park będą odkażały specjalistyczne drony, powołana została grupa zajmująca się dezynfekcją powierzchni użytkowanych, wszyscy pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne środki higieny. Oznaczone zostały odstępy do kas i atrakcji. W punktach obsługi zainstalowano szyby z pleksiglasu. Wszystko po to, by zapewnić jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo dla odwiedzających Energylandię Gości.

 

autor: W.Żegolewski/P.Jędrusik
źródło: Park Rozrywki Energylandia

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Puste klasy, mało dzieci. Niewielkie zainteresowanie otwartymi szkołami [WIDEO]

Kultowy polski głos Google Maps żegna się na YouTube. Zastąpi go automat [WIDEO]

Epidemia koronawirusa: Jak będą wyglądały wakacje? To może być inne all inclusive, jakie znamy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close