KrajRegion

Odpalił petardę w aucie. Ta wybuchła w jego dłoni, bo zablokował się mechanizm otwierania szyby

Urazem palców dłoni zakończyło się bezmyślne zachowanie 24-letniego pasażera volkswagena, który w czasie jazdy odpalił znalezioną we wnętrzu samochodu petardę. Kiedy odpalony już materiał pirotechniczny chciał wyrzucić przez okno okazało się to niemożliwe ponieważ mechanizm opuszczania szyby był popsuty i petarda eksplodowała w jego dłoni.

 

Piłkarze zespołu z okręgówki bawią się w kiboli! TOP 5 Silesia Flesz gra FAIR!

O wybuchu petardy w samochodzie marki Volkswagen zaparkowanym pod remizą strażacką w jednej z miejscowości gminy Kolonia Osada (woj. lubelskie), dyżurny zamojskiej komendy został poinformowany 23 czerwca, po godzinie 21:00.

Policjanci wyjaśniając okoliczności zdarzenia ustalili, że 24-latek z gm. Komarów Osada, podróżując volkswagenem jako pasażer, we wnętrzu samochodu znalazł leżącą na podłodze petardę. W czasie jazdy postanowił ją „odpalić” i wyrzucić przez okno. Jednak jego plan się nie powiódł, ponieważ okazało się, że mechanizm opuszczania szyby był uszkodzony i okna nie dało się otworzyć. Petarda wystrzeliła we wnętrzu samochodu, raniąc 24-latka.

Chłopak z urazem palców dłoni został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało w organizmie 24-latka ponad 2 promile alkoholu. Na szczęście kierująca volkswagenem 31-latka z Zamościa w wyniku bezmyślnego zachowania swojego kolegi nie odniosła żadnych obrażeń.

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close