RegionWiadomość dnia

Śląskie: Przerażony fajerwerkami pies przejechał pociągiem kilkadziesiąt kilometrów [WIDEO]

Wsiadł do pociągu i przejechał nim kilkadziesiąt kilometrów. W Sylwestra na stacji Ruda Śląska do składu Kolei Śląskich wsiadł owczarek niemiecki. Kompletnie zdezorientowany pies prawdopodobnie w pociągu schronił się przed hukiem petar4d i fajerwerków.

 

 

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-Pytaliśmy wszystkich podróżnych, czy to do nich należy ten pies. Nikt się nie zgłaszał. Pies był wyraźnie wystraszony, nie miał specjalnie zaufania do ludzi i nie był w ogóle zainteresowany żadnymi smakołykami, bo i tak próbowaliśmy go przekupywać, żeby go wyprowadzić z tego pociągu. Następnie oddać do schroniska czy też przekazać dalej policji. Faktycznie był na tyle wystraszony, że nie reagował na żadne sygnały – mówi Magdalena Iwańska, Koleje Śląskie.

W końcu pies zaufał jednemu z podróżnych i wysiadł z nim bez obaw w Zawierciu. Mężczyzna wziął go do swojego domu i opublikował film z prośbą o pomoc w znalezieniu właściciela. Na swoim profilu na FB właściciela szukały też Koleje Śląskie. Ostatecznie dzisiaj pies wrócił do właściciela z Rudy Śląskiej. Numer na czipie zgadzał się z numerem w książeczce zdrowia psa.

 

autor: Łukasz Kądziołka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Antosia z Rybnika – to pierwsze dziecko urodzone w 2020 roku w woj.śląskim

Najpopularniejsze imiona w 2019: Jakie imiona rodzice wybierali najczęściej? [RANKING]

Cyborgi przebiegły przez Park Śląski. Tak wyglądał Śląski Maraton Noworoczny Cyborg [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close