RegionWiadomość dnia

Pani Beata ucierpiała w wypadku z byłym żużlowcem, który był pijany

Mężczyzna, który pozwolił na ujawnienie swojej tożsamości to Rafał Szombierski –  były zawodnik rybnickiego klubu żużlowego. Do wypadku, w którym ciężko ranna została Pani Beata, doszło w momencie gdy Szombierski kierował drugim pojazdem i był pod wpływem alkoholu. Teraz trwa zbiórka na jej leczenie.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Beata ciężko pracuje, by wrócić do swojego życia. Do tego wspaniałego życia, które w jednej sekundzie odebrał pijany kierowca… Żadna kara nie wróci jej zdrowia. Może osiągnąć je tylko intensywną rehabilitacją, a za nią musimy zapłacić sami. Bardzo proszę, pomóż mojej córce. Ona się nie podda, ale tylko z Twoim wsparciem może wygrać i już niedługo tulić w ramionach swoją córeczkę… czytamy na łamach rybnik.com.pl dramatyczny apel ojca Pani Beaty, która aktualnie walczy z cały sił o powrót do swojego normalnego życia sprzed wypadku. Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło w Rybniku na ul. Raciborskiej – samochód Szuminy (pseudonim byłego żużlowca) uderzył czołowo w Mazdę 33-letniej Pani Beaty, która z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Lekarze rodzinie kazali się pogodzić z najgorszym scenariuszem, lecz Pani Beata wałczyła i wygrała. Co nie zmienia faktu, że jej stan nie pozwala na normalne życie – potrzebuje ciężkiej i skomplikowanej rehabilitacji. Jak mówi rodzina, również bardzo kosztownej. Warto dodać, że z Panie Beatą od wypadku nie było kontaktu, a teraz po pobycie w ośrodku rehabilitacyjnym w Krakowie, wraca powoli nawet mowa.

Od trzech tygodni jesteśmy w Krakowie, w ośrodku, gdzie Beata jest intensywnie rehabilitowana. Jestem tu z córką, cały dzień mamy wypełniony po brzegi zajęciami, które przynoszą znakomite rezultaty. Beata już mówi, bardzo wolno, części muszę się domyślić, ale mamy kontakt! Odzyskała już władzę nad lewą stroną ciała. Cieszymy się z sukcesów, jednak wiem, że przed nami daleka droga. A wszystko kosztuje… – dodaje w apelu zamieszczonym na rybnik.com.pl ojciec poszkodowanej.  

Dodatkowe informacje o tym jak można pomóc znajdują się w [LINKU]. 

Rafał Szombierski wyraził skruchę i jakiś czas temu napisał list zza krat, w którym deklaruje pełną pomoc, by poszkodowana w spowodowanym przez niego wypadku kobieta wróciła do normalnego życia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Stabilizuje się sytuacja na rynku pracy w Polsce. Ofert pracy coraz więcej

Kolejne powikłania po COVID-19? Lista jest coraz dłuższa!

Na Giełdzie Samochodowej w Gliwicach powstanie targowisko! Od kiedy?

źródło: rybnik.com.pl

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close