Region

Piekarskie Centrum Medyczne zamknęło dwa oddziały [KOMUNIKAT]

Piekarskie Centrum Medyczne poinformowało o zamknięciu dwóch oddziałów z powodu stwierdzenia cech infekcji górnych dróg oddechowych u jednego z pracowników. Oficjalny komunikat placówki zamieszczony został poniżej.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Koronawirus po śląsku, czyli region walczy z epidemią!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

KOMUNIKAT SZPITALA W PIEKARACH ŚLĄSKICH:

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, a szczególnie w ramach wzmożonej prewencji, czasowo zamknięto Oddział Ginekologiczno- Położniczy oraz Oddział Noworodkowy tutejszego szpitala do odwołania.

Decyzja Sanepidu o czasowym wyłączeniu z działalności zapadła po stwierdzeniu cech infekcji górnych dróg oddechowych u jednego z pracowników.

Działamy w tej sytuacji zgodnie z zaleceniami mając na uwadze bezpieczeństwo  pacjentów i personelu, by nie doprowadzić do sytuacji znanej z mediów dotyczącej wielu innych szpitali w Polsce.

Na bieżąco będziemy informować o sytuacji.

Zaplanowane porody odbierane będą w szpitalach w Bytomiu, Rudzie Śląskiej oraz w Tarnowskich Górach. Powyższe szpitale są przygotowane na Państwa przyjazd i są w stałym kontakcie z naszą placówką medyczną.

Źródło: UM Piekary Śląskie

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close