KrajRegion

Matka tak pijana, że nie potrafiła nakarmić swojej miesięcznej córki! Partner też wydmuchał promile

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miała matka miesięcznej dziewczynki i 5 letniego chłopca. 32-latka usiłowała karmić butelką niemowlę, jednak była w takim stanie, że nie mogła nawet trafić do buzi dziecka!

 

Śmierć pacjenta w męczarniach w Sosnowcu wstrząsnęła Polską!

Policyjny patrol został skierowany do niewielkiej wsi w gminie Potok Górny (woj.lubelskie). Policjanci w mieszkaniu zastali 32-letnią kobietę i dwójkę dzieci- miesięczną dziewczynkę i 5- letniego chłopca. Kobieta znajdująca się w stanie upojenia alkoholowego usiłowała karmić butelką niemowlę, nie mogła jednak trafić do buzi dziecka, wypowiadała się bełkotliwie i nieracjonalnie.

Policjanci wspólnie z babcią, która poinformowała ich o sytuacji, zajęli się dziećmi i na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Ponadto policjanci ustalili miejsce pobytu 39-letniego konkubenta kobiety, który po niedługim czasie pojawił się na miejscu interwencji. Jak wykazało badanie alkomatem, oboje znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu, a jej partner prawie 2.

Dzieci zostały przewiezione do szpitala. Po wykonaniu niezbędnych badań, 5-letni chłopiec został przekazany pod opiekę 69-letniej babci, a jego miesięczna siostrzyczka pozostała w szpitalu na obserwacji. 32-latka i jej partner zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close