RegionWiadomość dnia

Pijany kierowca Fiata miał fantazję. 3,5 promila i rajd ścieżką rowerową!

Wielu z taką dawką alkoholu we krwi już raczej nie byłoby w stanie stać – on jechał. I to nie drogą, a ścieżką rowerową! Kierowcę Fiata z ułańską fantazją zatrzymała policja w Czatachowie koło Myszkowa.

 

Na pijanego 54-latka natknął się patrol straży miejskiej, który powiadomił policję. Do zdarzenia doszło na ścieżce rowerowo-pieszej w Czatachowie. Dyżurny myszkowskiej komendy został powiadomiony przez funkcjonariuszy straży miejskiej, że kierowca Fiata Albea wjechał na ścieżkę rowerową pomimo zakazu ruchu i w dodatku najprawdopodobniej jest pijany.

Dzielnicowy natychmiast pojechał w to miejsce i zastał tam kompletnie pijanego 54-latka. Badanie alkomatem wykazało 3.5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i stracił już prawo jazdy. Teraz nieodpowiedzialny 54-latek będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu nawet 2 lata za kratami.
(WZ/KPP Myszków)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close