RegionWiadomość dnia

Pijany motocyklista pod Rybnikiem „zaparkował” w drzwiach Seata [ZDJĘCIA] Miał 2,5 promila

Tym razem kierujący motocyklem miał wiele szczęścia, że wyszedł ze zdarzenia bez poważniejszych obrażeń. Rybniccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Szczerbicach. Okazało się, że kierujący jednośladem miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Do zdarzenia doszło w Szczerbicach na ulicy Rybnickiej. Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, kierujący motocyklem jadąc w kierunku Gaszowic, na prostym odcinku drogi uderzył w kierującego seatem, wykonującego manewr skrętu w lewo.

Rybniccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Szczerbicach. Okazało się, że kierujący jednośladem miał w organizmie 2,5 promila alkoholu (fot.KMP Rybnik)
Rybniccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Szczerbicach. Okazało się, że kierujący jednośladem miał w organizmie 2,5 promila alkoholu (fot.KMP Rybnik)

Okazało się, że 35-letni kierowca jednośladu był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,5 promila alkoholu. Ponadto mieszkaniec powiatu rybnickiego nie posiadał uprawnień do kierowania, a jego motocykl nie był dopuszczony do ruchu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz dwuletni pobyt w więzieniu.

Powinniśmy jeździć z prędkością dostosowaną do panujących warunków – natężenia ruchu, pogody, stanu nawierzchni. Ważne jest też zachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu. Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek i ostrożną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego – mówią rybniccy policjanci.

Tym razem kierujący miał wiele szczęścia, że wyszedł ze zdarzenia bez poważniejszych obrażeń.

Pijany motocyklista pod Rybnikiem "zaparkował" w drzwiach Seata. Miał 2,5 promila (fot.KMP Rybnik)
Pijany motocyklista pod Rybnikiem „zaparkował” w drzwiach Seata. Miał 2,5 promila (fot.KMP Rybnik)

 

źródło: KMP Rybnik
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wciąż bardzo zła sytuacja pandemiczna na Śląsku. Ponad 3800 zakażeń, pogotowie jeździ głównie do covidu

Święta w maseczkach i w dystansie. Pandemia skurczyła Wielkanoc do minimum [WIDEO]

Płonął jak żywa pochodnia! Policjanci ugasili płonącego człowieka! [FOTO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close